Hakkımızda

Bugem Mühendislik Hizmetleri 2006 yılından buyana çeşitli mekanik mühendislik alanlarında, projelendirme, konut, mekezi sistem ve endüstriyel gaz tesisatları,mekanik tesisat, ısıtma soğutma ve solar enerji konularında proje taahüt hizmeleri sunmaktadır.

Uzman mühendis, profosyonel teknik eleman ve deneyimli kadrosuyla sorunsuz ve hızlı çözümler sunmaktadır.Kusursuz proje, üretim, zamanında eksiksiz ve kaliteli hizmet temel prensipleridir.

Varoluş amacımız;
Mustafakemalpaşa, Susurluk ve Karacabey bölgesinde mekanik tesisat çözümleri konusunda ilk akla gelen firma olmak, işini iyi yapan, zamanında teslim eden ve her zaman ulaşılabilir olmaktır.

Değerlerimiz; Güvenilirlik, Dürüstlük, Profosyonellik...

VİZYONUMUZ

Konusunda Dünya ölçeğinde gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek detaylara uygun malzeme temininde sektörde en etkin bir firma olarak bilinirliliğini sürdürmek.

Tedarikçilerinin ,şirket çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmak. Ürünlerin üretim proseslerinde çevre sağlığı şartlarının yerine getirilmesini takip ederek sosyal sorumluluk sahibi firma olmak.

 

 

MİSYONUMUZ

Dünya ölçeğinde inşaat sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek ihtiyaca göre detaylara, yapı sağlığına ve fiziğine uygun kesin ve kalıcı ürünler üreterek çözüm ortağı olmak.

Deneyimli teknik kadromuz ve etkin pazarlama faaliyetlerimizle müşteri isteklerini satış sonrası hizmet, güvenilirlik ve yüksek iş ahlakı ile en üst seviyede karşılamak.

Bunların gereği kaliteli, estetik ve yapıların bakım masraflarını minimize eden malzemeleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmak.

Müşterilerimize ürünlerin uygulama tekniği ile birlikte uygulama için gerekli malzemeleri de temin edip paket sistem oluşturarak yardımcı olmak. Stok zenginliği ve devamlılığı ile müşterilerimize kesintisiz lojistik destek sağlamak.